Rólam
A húszas éveim közepén találkoztam a kineziológiával. Kezdődő önismereti utam egyik első állomása volt. Nagyon megtetszett a módszer és a gondolatrendszer, így nem sokkal később el is kezdtem tanulni. Leginkább a One Brain rendszerét használom, de tanultam Touch for Health-t és Transzgenerációs Epigenetikus Kineziológiát is. Miután levizsgáztam, kicsit mégis más irányba indultam, és korainak is éreztem az egyéni segítői munkát, de a megszerzett tudás és látásmód végig elkísért.
Eddig leghosszabban magyartanárként dolgoztam. Azt vettem észre, hogy a tanárok gyakran a szakjuk szemüvegén keresztül próbálják megismerni, feltérképezni a világ működését. Számomra mindig is az volt a legizgalmasabb, hogy egy ember hogyan reagál a körülötte zajló, változó világ történéseire, hogyan formálja a személyiségét, milyen döntéseket hoz, változik-e, fejlődik-e. Így az irodalmi művekből gyűjtögettem az élettapasztalatokat. Aztán persze a saját bőrömet is vásárra vittem…
Pedagógusi munkám megtámogatására elvégeztem a mentálhigiénés segítő szakot a Károli Gáspár Református Egyetemen. Ennek köszönhetően a nondirektív segítő beszélgetés technikájával egy másik hatásos és szelíd módszer került a kezembe.
Legutóbb az Access Bars keltette fel az érdeklődésemet. Sokáig kissé szkeptikusan figyeltem mások lelkesedését a módszer iránt, majd a saját tapasztalat engem is lelkessé tett.
Kipróbáltam sok más önismereti technikát is, melyek mind építettek és formáltak. Általában, aki elindul ezen az úton, annak a kíváncsisága csak fokozódik. Én a fent említett három módszert tudom felajánlani az önismeret rögös és izgalmas útján segítségül.
![](https://73a6c0604d.clvaw-cdnwnd.com/1a92e801192de39ce68bf99407d5adab/200000040-2083120834/honlapra1.jpeg?ph=73a6c0604d)